Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.

Dane podmiotu

Urząd Gminy / Struktura organizacyjna i kontakt z pracownikami Urzędu

Nazwa Referat Infrastruktury
Adres Księcia Ludwika I 3
59-300 Lubin
 
Kontakt
w godzinach pracy urzędu
                                     
Godziny pracy poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 7.30 - 15.30
wtorek: 8.00 - 16.00
Kierownik referatu Marta Fuczek
pok. nr 107
tel. 76 8403-155
fuczek@ug.lubin.pl
Zastępca kierownika referatu Rafał Rozmus
pok. nr 109
tel. 76 8403-120
rozmus@ug.lubin.pl
Pracownicy referatu Dagmara Żelazik
pok. nr 106
tel. 76 8403-183
zelazik@ug.lubin.pl
____________________________

Grzegorz Jach
pok. nr 106
tel. 76 8403-156
jach@ug.lubin.pl
____________________________

Edyta Popielska
pok. nr 105
tel. 76 8403-184
popielska@ug.lubin.pl
____________________________

Anna Birut
pok. nr 108
tel. 76 8403-154
birut@ug.lubin.pl
____________________________

Iwona Fijoł
pok. nr 105
tel. 76 8403-112
fijol@ug.lubin.pl
____________________________

Daniel Kucy
pok. nr 108
tel. 76 8403-173
kucy@ug.lubin.pl
Zadania referatu 1. Prowadzenie spraw w zakresie realizacji zadań inwestycyjnych,

2. Modernizacja i przebudowa obiektów gminnych,

3. Prowadzenie spraw związanych z eksploatacją, remontami, rozbudową oraz kontrolą funkcjonowania oświetlenia ulicznego,

4  Prowadzenie spraw związanych z dostawą i przesyłem energii elektrycznej, zasilającej oświetlenie uliczne oraz inne obiekty gminne, nadzór nad rozliczeniami energii,

5. Prowadzenie spraw związanych z dostawą gazu do obiektów gminnych,

6. Prowadzenie spraw w zakresie zarządzania drogami,

7. Wykonywanie innych zadań zleconych przez Wójta.
Szczegóły publikacji
Szczegóły publikacji
Data ost. zmiany 2021-10-11 10:00:22
Data utworzenia 2020-12-10
Data udostępnienia 2020-12-10 12:40:52
Osoba odpowiedzialna Artur Jędrak
Udostępnił Artur Jędrak